Salon Tavan Modelleri

 

Yaşam alanlarınızda çarpıcı bir etki yaratmak istiyorsanız, tavanlarınızda sıra dışı uygulamalar yapabilirsiniz. Genellikle en az düşünülen yer olan tavanlar, eşsiz tasarımlarla mekânı bambaşka bir hale getirebiliyor. Bugüne kadar unutulmuş, üzerinde sadece avizelerin olduğu tavanları bir tuval gibi kullanabilirsiniz. 

salon-tavan-modelleri6.jpgsalon-tavan-modelleri7.jpgsalon-tavan-modelleri.jpgsalon-tavan-modelleri4.jpgsalon-tavan-modelleri5.jpgsalon-tavan-modelleri9.jpgsalon-tavan-modelleri15.jpgsalon-tavan-modelleri2.jpgsalon-tavan-modelleri8.jpgsalon-tavan-modelleri3.jpgsalon-tavan-modelleri10.jpgsalon-tavan-modelleri14.jpgsalon-tavan-modelleri12.jpgsalon-tavan-modelleri16.jpgsalon-tavan-modelleri17.jpgsalon-tavan-modelleri13.jpgsalon-tavan-modelleri18.jpgsalon-tavan-modelleri11.jpg

Çok geniş kullanım seçeneği vardır ve bununda kolay montajı yapılmaktadır.Metal alçı tavanlar çağdaş dekoratif  imkanı sunar ,  kullanışlı ve dayanıklıdır.Ayrıca ekonomiktir. Genelde oteller de , mutfaklar da ,restorantlar da , bankalar da, hava alanların da,alış veriş merkezlerin de kullanılır.Yanmaz ,kolay taşınabilir, kolay monte edilebilir ,darbelere dayanıklıdır lar,kolay silinebilir, nemden etkilenmezler, ve uzun ömürlüdürler.

 


Statistics

Kullanıcılar
32
Makaleler
20
Web Bağlantıları
9
Makale Görünüm Sayısı
260911

Kimler Online

3 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top